logo

Cпеціальні пропозиції

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji:

  • Promocja urodzinowa – każdy kto zapisze się w dniu swoich urodzin, otrzyma 10% zniżki na czesne w pierwszych 3 miesiącach nauki.
  • Promocja “Dobra rada” – udziel „dobrej rady” znajomemu i poleć mu naukę w naszej szkole. Jeśli przyjdziesz do nas razem ze swoim znajomym lub znajomymi, wszyscy otrzymacie 10% zniżki na czesne w pierwszych 3 miesiącach nauki.

Karta Dużej Rodziny

Dzięki umowie podpisanej z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie w naszej szkole honorowana jest Karta Dużej Rodziny. Uczniowie posiadający taką kartę otrzymują zniżkę na czesne w wysokości 10%.

Zniżka w ramach Programu „Bus Bonus”

Nasza szkoła jest Partnerem Programu „Bus Bonus” organizowanego przez MPK Lublin Sp. z o.o. Nowym uczniom posiadającym ważny Bilet Okresowy, o którym mowa w Regulaminie Programu Lojalnościowego „Bus Bonus” oferujemy 10% zniżki na czesne (zniżka nie łączy się z innymi ofertami szkoły; zniżka dotyczy każdego z miesięcy, w którym przez cały taki miesiąc uczeń posiada ważny Bilet Okresowy).

Zgodnie z Regulaminem Programu Lojalnościowego „Bus Bonus” honorujemy również Bilety Okresowe wydane przez współorganizatorów programu:

  • Miejski Zakład Komunikacji – Puławy – Sp. z o.o. w Puławach,
  • Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu,
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Kraśniku Sp. z o.o.
  • Chełmskie Linie Autobusowe Spółka z o.o. z siedzibą w Chełmie.

Zniżki dostępne w ACADEMII nie łączą się.